بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان بمناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان بمناسبت فرا رسیدن روز جهانی "قدس" با صدور بیانیه ای ضمن حمایت از حقوق ملت ستمدیده فلسطین،جنایات اخیر رژیم غاصب و تروریست صهیونیست بر علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان،بمناسبت فرا رسیدن روز جهانی "قدس"، بیانیه ای در حمایت از حقوق ملت ستمدیده فلسطین و نیز محکومیت جنایات اخیر رژیم غاصب و تروریست صهیونیست بر علیه این مردم مظلوم صادر نمود، متن بیانیه مذکور بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت "روز جهانی قدس"

«قضیه‌ی فلسطین قضیه‌ی اول و مهم‌ترین مسئله‌ی دنیای اسلام است. پیروزی بدون مقاومت و مبارزه به دست نمی‌آید و ما بر اساس وعده‌ی تخلف‌ناپذیر الهی معتقدیم که موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و دنیای اسلام تمام خواهد شد.» (بيانات رهبر انقلاب در دیدار نایب رئیس دفتر سیاسی حماس۳۱/۰۴/۱۳۹۸)

بیش از هفتاد سال است كه رژيم سفاك و غاصب صهيونيستي از هيچ جنايتي بر عليه مردم مظلوم و ستم ديده ي فلسطين دريغ نكرده است و قبله گاه نخست مسلمين، سرزمين پيامبران رحمت زير بار چكمه هاي استكبار و استعمار قرار گرفته است و نيز بيش از هفتاد سال است كه حكام وابسته و مزدور منطقه كه نام اسلامي را با خود يدك مي كشند نه به نظاره، بلكه به همدستي و همراهي با اين رژيم نژاد پرست مشغولند و اين درحالي است كه ايستادگي مردان و زنان غيور فلسطين براي دفاع از سرزمين و شرف و عزت خويش بگواه تاريخ ستودني است.

رژيم كودك كش صهيونيست بايد بداند مردم انقلابي ايران اسلامي همواره از حقوق حقه ملت فلسطين حمايت كرده و راه مبازره با نظام سلطه و راه شهداي جبهه مقاومت بويژه سردار شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني را تا آزادي كامل فلسطين و قدس شريف از چنگال و سلطه ي آن رژيم جنايتكار و غاصب و  تروريست ادامه خواهند داد. چرا كه مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در اين خصوص فرموده اند: « نظام سلطه اهل خیانت است، اهل جنگ‌افروزی است، اهل ایجاد و سازماندهی گروه‌های تروریست است، اهل سرکوب کردن گروه‌های آزادی‌خواه است، اهل فشار آوردن بر مظلومین -مثل فلسطین و امثال فلسطین- است. قریب صد سال است که دارند بر مردم فلسطین فشار می‌آورند -چه قبل از تشکیل رژیم صهیونیستی در سال ۱۹۴۸، چه بعد از آن تا امروز- دارند فشار می‌آورند روی فلسطینی‌ها. خب این، حرکت نظام سلطه است؛ اسلام که نمی تواند در مقابل این ساکت بماند؛ نظام اسلامی که نمیتواند ببیند و بی‌تفاوت بماند.»

ما مهندسين بسيجي استان گلستان به همراه ساير متخصصين متعهد و آزاده و دلسوز ايران اسلامي با الهام از مكتب ناب محمدي(ص) و انديشه هاي استكبار ستيزانه­ي معمار كبير انقلاب اسلامي، ضمن همدردي با مردم مظلوم و بي دفاع فلسطين، جنايت اشغالگران و حاميان غربي آنان را محكوم نموده و با توجه به شرايط بوجود آمده بواسطه شيوع ويروس منحوس كرونا و عدم برگزاري راهپيمايي، ضمن حمايت از ملت مظلوم فلسطين، نفرت و انزجار قلبي خود را از رژيم جعلي صهيونيستي اعلام مي داريم. به اميد رهايي كامل قدس عزيز و پيروزي مستضعفين بر مستكبرين عالم.  إن شاءا... .

 

والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان

اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ هجری شمسی- رمضان المبارک ۱۴۴۱ هجری قمری

پایان خبر./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.